تبلیغات
ورزش شادگان

اسلایدر

صفحه اصلیعناوین مطالبتماس با ماقالب سبزRSS
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
دردهایی از فوتبال شادگان
سال ها است که میادین فوتبال سعدی که بیش از 800 فوتبالیست و تماشاگر را به خود مشغول کرده و کاربری آن ورزشی تیز می باشد تنها تفریح گاه ورزشکاران است ولی آخرین مدعیانی برای آن پیدا شده و با حکم قضایی صاحب این مجموعه اراضی شده اند و هیچ کس بر این حکم اعتراضی ندارد اما سوال این است زمین هایی با کاربری ورزشی چه حکمی را دارد؟ و نظر به اینکه این مجموعه ورزشی بین مساکن مهر و شهر قرار دارد چرا دهیار فاعل مایشاء در آن است؟ همچنین برای تغییر کاربری یک زمین چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟ حقیقت این است بجز حکم دادگاه محترم بقیه اقدامات صورت گرفته بر زمین مبنای قانونی نداشته و با دادن بیش از 3 هزار متر از این زمین به دهیار سعدی اکنون ایشان مبادرت به صدور پروانه ساخت می کند.
چرا باید این دهیار با یک کار غیر قانونی و در روز روشن بدون تغییر کاربری و برخلاف طرح هادی روستای سعدی چنین می کند؟ آیا در این شهر کسی نیست به این بی قانونی خاتمه دهد؟ آیا بخشدار مرکزی شهرستان شادگان بر این بی قانونی نظارت می کنند؟
چرا مدت زمان تصاحب زمین ورزشی توسط تربیت بدنی که قانون 5 سال است از روز صدور حکم نهایی در این قضیه لحاظ نشده است؟ تصاحب 3 هزار متر در تملک دهیاری سعدی بعنوان یک سازمان است چرا در تملک شخص دهیار است؟ چرا مسکن مهر جز شهر است و این زمین که بین این شهر و مسکن مهر است روستا قلمداد شده و اکنون مباحث حقوقی بین شهرداری و دهیاری است که کدوم یک مرجع قانونی این زمین ها است.
زمین های ورزشی اکنون به قطعات دارد تقسیم می شود اما در این شهر کسی نیست به این بی قانونی خاتمه دهد.آیا این است حمایت از ورزشکاران؟ با تخریب این میادین چگونه 800 ورزشکار اوقات خود را میگذرانند؟ از این جمع بعلت این بی قانونی چند معتاد و خلاف کار تحویل جامعه خواهند شد. خطر اعتیاد و ده ها مورد دیگر در کمین جوانان بی چیز شادگانی است اما فقط شعار حمایت داده می شود ولی در عمل ورزشکاران را در برابر زمین خواران تنها گذاشته شده اند.
اکنون که از این بی تفاوتی نسبت به بی قانونی دهیار سعدی و تخلف قانونی ایشان تحرکی مشاهده نشده  و موضوع را با اهالی شهرستان شادگان در میان میگذاریم تا ضمن اطلاع از این بی قانونی خود با فرماندار محترم شهرستان طرح موضوع کرده و از فعالان فضای مجازی انتظار همصدایی با این مجموعه ورزشکاران را داریم

طبقه بندی: هیات فوتبال، آخرین اخبار فوتبال شادگان، فوتبال خوزستان ایران، مقاله ها، پیشکسوتان شادگان، خیبر چومه، اتحاد جفال، استقلال شادگان، امید شادگان، اوشار شادگان، ایثار شادگان، بهمن شادگان، پرسپولیس آبشار، پیام شادگان، پیام نور شادگان، توحید شادگان، سالمی، شاهین شادگان، شهباز شادگان، دانشگاه آزاد، فتح شادگان، فجر شادگان، فروغ شادگان، عقاب شادگان، کارون شادگان، کارگر شادگان، میلاد شادگان، منتخب شادگان،
[ شنبه 16 اسفند 1393 ] [ 09:58 ب.ظ ] [ با مدیریت جعفر زرگانی ]
درباره وبلاگ

شماره تماس
09163304622
-------------------
09389818032
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
جدول لیگ برتر ......... اخبار ......... اوقات لوگو

مربی کلیک کن